Dodací podmínky

Připraven je pro vás přehledný systém nákupu v internetovém obchodu. Naši operátoři a odborně techničtí poradci jsou připraveni na zákaznické lince vám odborně poradit a nevíte-li si rady, lze celou objednávku vyřídit telefonicky. Telefonické a internetové objednávky jsou již při zaevidování do našeho systému ověřovány a pokud nejsou expedovány okamžitě celé nebo částečně, jsou nedodané položky rezervovány a v nejkratším možném termínu expedovány. Pokud požadujete expedovat celou objednávku jako celek, poznamenejte tuto informaci do objednávky. Pokud dojde jakýmkoli novým okolnostem, jsme s vámi ve spojení.

SlužbaTermínHmotnostCena přepravy
Česká pošta
Zboží vám přiveze Česká pošta následující pracovní den přímo na vaši adresu nebo obdržíte avízo o příchodu zásilky a balík si vyzvednete na poště. Balík je uložen na poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. V sobotu, neděli a o svátcích se nedoručuje.
do druhého dne
do 100kg
Zdarma od 1.990,-
PPL
Zboží Vám přiveze přepravní služba PPL následující pracovní den přímo na vaši adresu. Čas doručení se pohybuje v intervalu 8:00-18:00. V případě vaší nepřítomnosti jste kontaktováni telefonicky. V sobotu, neděli a o svátcích se nedoručuje.
do druhého dne
do 100kg
Zdarma od 1.990,-
Osobní odběr a nákup nad 2500,-
Zboží si také můžete osobně odebrat v zákaznickém centru. Předem se informujte telefonicky o připravenosti zboží.
 
 
Zdarma
 

Zboží do Slovenské republiky zasíláme do 2-3 pracovních dní. Státy Evropské unie zasíláme do 3- 5 pracovních dní. Ostatní státy světa zasíláme zpravidla individuálně řešenou přepravou s maximální pozorností na dosažení co nejnižší ceny přepravy vzhledem k její délce. O sazbách za tuto přepravu budete informováni po obdržení objednávky. Případně je možné se na cenu přepravy předem dotázat. Tyto dodací a platební podmínky jsou platné od 1. 1. 2012 a ruší všechny předchozí.