Hodinky PRIM v minulosti málem zmizely ze světa. Naštěstí se znovu probudily k životu a jejich tradice pokračuje s úspěchem, který překonal hranice ČR. 

Kolekce PRIM Sport Tritium Automatic

Každoročně představujeme nové speciální modely hodinek PRIM a ani tento rok nebude výjimkou. Výrobce hodinek PRIM si pro vás připravil speciální kolekci 100 kusů hodinek PRIM Sport Tritium Automatic T25, PRIM Sport Tritium Automatic a PRIM Sport Tritium. Hodinky inspirované legendárním modelem PRIM Sport vyrobeným v roce 1968.

 
 

 

 

Sportovní pánské hodinky PRIM s číselníkem, který je osazený speciálními kapilárami plněnými tritiem (T25) vyrobenými ve Švýcarsku, které jsou umístěny v indexech a ručičkách.

Luxus hodinek PRIM na první pohled

V případě PRIM Sport Tritium Automatic T25 jsou kapiláry ve velmi líbivé kombinaci modrých indexů a zelených indexů na pozici 12, 3, 6 a 9 hodiny (u modré varianty jsou všechny indexy v zelené barvě). Sportovní vzhled doplňují tzv. arrow ručky samozřejmě s tritiovými kapilárami v zelené barvě a v kombinaci s oranžovou kapilárou v sekundové ručce. Broušené nerezové pouzdro doplňuje sportovní styl hodinek společně s otočnou ocelovou lunetou se stupnicí minut a s jednosměrnou aretací.

Zcela nový sportovní vzhled hodinek PRIM

Novinkou je také lumini luneta, které dodává modelu hodinek PRIM úplně nový sportovní vzhled. Jistotu, že tyto hodinky budou sloužit dlouhá léta, Vám dává jejich kvalitní provedení ze špičkové ušlechtilé oceli, bezpečné safírové antireflexní sklo a osvědčený automatický strojek kalibru 8215. Víčko hodinek je doplněno symbolem lva a také popisem modelu a sériovým číslem.

Samozřejmostí je u modelu šroubovací korunka. Díky testům voděodolnosti na 10 ATM můžete s tímto modelem do vody, testováno až na 20 ATM. Tyto sportovní hodinky PRIM Sport Tritium Automatic jsou dodávány s impregnovaným koženým řemínkem se záručním listem v krabičce PRIM.

Vybíráme z kolekce sportovních hodinek hodinek PRIM

Main Menu