Tradiční závod Rally Dakar 2021 znamená pro rodinného výrobce českých hodinek PRIM již 12. model limitované série hodinek PRIM Dakar 2021. Hodinky, které jsou synonymem pro kvalitu a odolnost. Letošní edice hodinek Prim Dakar si pro milovníky připravily hned několik originálních vychytávek a zajímavých detailů. Pánové můžou poprvé zakoupit Dakar v sadě s tahem i řemínek (se systémem easy click). Hodinky ve variantách C a D jsou pouze s jedním řemínkem.

Výrobce hodinek PRIM si pro vás připravil speciální kolekci 100 kusů hodinek PRIM Sport Tritium Automatic T25, PRIM Sport Tritium Automatic a PRIM Sport Tritium. Hodinky inspirované legendárním modelem PRIM Sport vyrobeným v roce 1968.

Sportovní pánské hodinky PRIM s číselníkem, který je osazený speciálními kapilárami plněnými tritiem (T25) vyrobenými ve Švýcarsku, které jsou umístěny v indexech a ručičkách.

Hodinky Prim mají v naší zemi dlouhou a úspěšnou tradici. Za začátek jejich „kariéry“ lze označit rok 1946, kdy byl v Liberci založen podnik Chronotechna. O dva roky později byl založen druhý podnik stejného názvu ve Šternberku. Přesto, že byl plán na výrobu náramkových hodinek vytvořen už v roce 1948, jejich výroba byla zahájena až o šest let později.
Navrženy byly podle předlohy francouzského strojku LIP R 25 a osázeny 15 rubínovými kameny.

Vybíráme z kolekce sportovních hodinek hodinek PRIM

Main Menu